Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Сканер для мікрочіпів Breeder Reader RF

  • Сканер для мікрочіпів Breeder Reader RF
  • Наявність: Немає в наявності
  • Виробник: Planet ID
  • Модель: Breeder Reader RF
  • 10148 грн.
Купити оптом
  • 2шт x 8458 грн.
  • 4шт x 7442 грн.

Сканер для транспондерів (мікрочіпів) Breeder Reader RF

     Зчитувач для мікрочіпів Breeder Reader RF компанії Planet ID виробляється в Німеччині. Даний варіант сканера має збільшений радіус зчитування, за рахунок більш потужної вбудованої антени. Також перевагою даного зчитувача є наявність підсвічування екрану, що робить комфортною роботу з пристроєм при поганому освітленні або у вечірній час доби. Сканер зчитує транспондери (мікрочіпи) всіх виробників, товари яких відповідають міжнародному стандарту ISO 11784/85 FDX-B.

Загальні характеристики:

   RFID-сумісність - ISO 11784/85 FDX-B
   Корпус - портативний, ABS
   Інтерфейс користувача - 1 багатофункціональний кнопка
   Дисплей - висококонтрастна підсвічування
   Формат коду - десятковий
   Тип батареї - 9V Alkali
   Цикли в батареї> 3000
   Виробник: Planet ID (Німеччина)
   Гарантія 12 міс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розмір, умови навколишнього середовища: 

   Розміри - довжина 180 мм, ширина від 37 мм до 90мм
   Вага - бл. 210 грам з батареєю
   Температура зберігання: від -10 ° C до 70 ° C
   Робоча температура - від 0 ° C до 55 ° C
   Клас захисту: IP50

 

Продуктивність:

   Відстань зчитування - 5 см для 12 мм скляній мітки - транспондера
   Орієнтація мітки - 0 ° для оптимального зчитування, при 45 ° - з 20% погіршенням відстані

  

 

      Ідеально підійде для ветклінік, кінологічних клубів та інших організацій, які в більшості працюють з тваринами великих розмірів, за рахунок більш зручного корпусу та більшого радіусу зчитування.

     Зчитувач мікрочіпів для тварин необхідний абсолютно всім хто займається чіпування тварин, незалежно від типу тварин, а також від того як часто або як багато тварин чіпується. Основні аргументи:

  1.   перед тим як вводити транспондер необхідно перевірити чи немає в тварині вже мікрочіпа, що без відповідного зчитувача перевірити не вдасться.
  2.   перед тим як вводити мікрочіп необхідно перевірити що транспондер працює, зчитується сканером і код чіпа, який показав сканер, співпадає з кодом на наклейках.
  3.   після процедури імплантації мікрочіпа необхідно обов'язково перевірити що веденний під шкіру чіп зчитується (бувають випадки коли чіп не вводять до кінця, і він просто випадає, або чіп пошкоджується при імплантації)

     Тому маючи сканер і дотримуючись інструкції по імплантації мікрочіпів Ви можете бути впевнені, що Ваші тварини успішно перетнуть кордон будь-якої країни.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеовідгуки

Василь Гошовський. Місто Чернівці

На даний момент організація Василя прочіпувала  більш ніж 1000 домашніх тварин у місті Чернівці мікрочіпами (транспондерами) а-chip. Всі мікрочіпи були безкоштовно зареєстровані в міжнародній базі даних animal-id.info. Що саме каже Василь про транспондери і  нашу компанію, дізнайтеся з цьо го короткого відео відгуку.

Дана Новарчук. Директор комунального підприємства.

Дана розповідає про результати використання мікрочіпів а-chip і бази даних animal-id.info у своїй роботі. Вона є директором комунального підприємства "Ласка" в місті Луцьк, де сесією міської ради прийняті правила утримання тварин, в яких встановлена обов'язкова ідентифікація та реєстрація домашніх тварин в базі даних animal-id.info.Також дивіться

Теги: Сканери