Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Ін’єктор для чіпування тварин доктора Huether

  • Ін’єктор для чіпування тварин доктора Huether
  • Наявність: Передзамовлення
  • Виробник: Planet ID
  • Модель: Syringe Dr. Huether
  • 5940 грн.

 

Ін’єктор доктора Huether

 

Продукт відомої німецької компанії Planet-ID.

Це професійний інструмент, виготовлений з литого цинку. Зручно розташовується в руці, що дозволяє без проблем використовувати його навіть для неспокійних тварин. Маніпуляція і пенетрація дуже проста. Вживлення транспондера (мікрочіпа) безболісна процедура. При розробці дизайна враховувався оптимальний вигляд, легке та зручне використання важеля спуску (курка), гнучкість при вживанні різних розмірів транспондерів(мікрочіпів) і відповідно довжина канюлі.


За допомогою спеціального коліщатка керування можна встановити вушко (приціл), в результаті якого оператор отримує оптимальну точку при ін'єктуванні  і, таким чином краща можливість контролю.  Ін’єктор для ідентифікації (чіпування) доктора Huetherа стерилізується в автоклаві і не має строку придатності. Він зручний у користуванні, як чоловікам, так жінкам (лівшам, правшам), довільна орієнтація при ін'єктуванні.


Найважливіша перевага серед інших ін’єкторів - відмінна фіксація ін’єктора в руці і нема потреби змінювати положення пальця після проникнення голки під шкіру.


Не подразнюються больові рецептори та жодної реакції тварини.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеовідгуки

Василь Гошовський. Місто Чернівці

На даний момент організація Василя прочіпувала  більш ніж 1000 домашніх тварин у місті Чернівці мікрочіпами (транспондерами) а-chip. Всі мікрочіпи були безкоштовно зареєстровані в міжнародній базі даних animal-id.info. Що саме каже Василь про транспондери і  нашу компанію, дізнайтеся з цьо го короткого відео відгуку.

Дана Новарчук. Директор комунального підприємства.

Дана розповідає про результати використання мікрочіпів а-chip і бази даних animal-id.info у своїй роботі. Вона є директором комунального підприємства "Ласка" в місті Луцьк, де сесією міської ради прийняті правила утримання тварин, в яких встановлена обов'язкова ідентифікація та реєстрація домашніх тварин в базі даних animal-id.info.Також дивіться

Ін'єктор а-chip
Ін'єктор а-chip+