Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Все про базу даних


Для реєстрації чіпованих тварин перейдіть на сайт Міжнародної онлайн бази даних тварин animal-id.info

Коротка передмова

 

На території країн СНД сьогодні функціонує велика кількість електронних баз даних ідентифікованих тварин. Але, на жаль, всі вони є:

  •     Комерційної базою одного виробника електронних міток для ідентифікації тварин (далі транспондер або мікрочіп).
  •     Локальною базою однієї ветеринарної клініки або підприємства.
  •     Міської чи районної базою даних ідентифікованих тварин.

Це обумовлено появою на ринку великої кількості компаній виробників транспондерів (мікрочіпів), стрімким впровадженням міських локальних баз даних ідентифікованих тварин, а також відсутністю досконалої законодавчої бази, що регулює процеси ідентифікації домашніх і безпритульних тварин.

Все це призводить до хаосу і роздробленості у справі ідентифікації тварин, адже тварини постійно мігрують між містами та країнами незалежно чи є у них власник, чи це безпритульна тварина.

Усвідомлюючи і дивлячись комплексно на проблему ідентифікації, проект Animal-id.info покликаний об'єднати в єдине ціле локальні, міські, обласні, комерційні та некомерційні бази даних ідентифікованих тварин.

Платформа Animal-id.info швидко розвивається, додаються нові сервіси, які спрощують Вашу роботу, економлячи Ваш час і гроші.

 

 

 

Які ключові відмінності і переваги бази даних Animal-id.info?

1. Animal-id.info - єдина некомерційна безкоштовна платформа, організована ГО «Центр сприяння розвитку електронної ідентифікації тварин»,  підтримується багатьма громадськими організаціями, комерційними установами, комунальними підприємствами.

2. Animal-id.info - єдина база даних України, яка входить у найбільшу європейську асоціацію баз даних EUROPETNET (всі прочіповані тварини, які зареєстровані в animal-id.info, автоматично потрапляють в europetnet.com)

3. Animal-id.info - це технологічно сучасний проект, який поєднує звичні, перевірені часом і Вами сервіси, та інноваційні вдосконалення. По набору функцій не має аналогів навіть у Європі.

4. Animal-id.info - це повноцінний робочий on-line кабінет для Вашої організації, де Ви зможете вносити дані про ідентифікованих Вами тварин, редагувати їх або доповнювати.

5. Неймовірно висока швидкість роботи. Реєстрація тварин в базі протягом 2-12 годин, занесення в європейську базу даних EUROPETNET протягом 3-4 днів.

 


Що гарантує надійність бази Animal-id.info?    

 


1. Рекомендована до використання Міністерством екології та природних ресурсів України

2. Входить до складу EUROPETNET з 2011 року

3. На платформі Animal-id.info вже побудовані 3 міські електронні реєстри тварин. У місті Луцьк у рішенні міської ради база прийнята як обов'язкова для використання.

4. Тільки в Україні, більше 200 організацій і 500 фахівців з роботи з тваринами використовують Animal-id.info в якості єдиної бази даних для реєстрація ідентифікованих тварин, серед яких, наприклад: клініки асоціації ЦСВМ, УСАВА, мережа ветеринарних центрів "Алден-Вет", багато державних обласних і міських клінік ветеринарної медицини України, центральне відділення і клуби КСУ, відділення ККУ, АКУ та багато інших. Повний список організацій та користувачів є на
відповідній сторінці сайту бази даних.

P.S. Гучним підтвердженням якості і надійності бази є той факт, що з 2011 року з платформи не пішов жоден її користувач!

 

Як давно Animal-id.info входить в EUROPETNET?

 


У 2011 році на Генеральній Асамблеї EUROPETNET, яка відбулася в Парижі, ГО «Центр сприяння розвитку електронної ідентифікації тварин» стала рівноправним членом Європейської системи пошуку тварин EUROPETNET. Це дало можливість регулярно обмінюватися даними про тварин, ідентифікованих ISO транспондерами (мікрочіпами), з найбільшою некомерційної європейської базою даних ідентифікованих тварин.

У 2014 році членами EUROPETNET база Animal-id.info була визнана найбільш багатофункціональної базою даних Європи!

 

Як зареєструватися в Animal-id.info?

 

Кожна організація або власник тварини може в будь-який зручний для себе час зареєструватися на сайті бази. Для реєстрації Вам потрібно буде тільки заповнити коротку інформацію про себе, вказати контакти і вибрати тип користувача:

  •     Власник тварини
  •     Ветеринарна клініка
  •     Громадська організація або комунальне підприємство
  •     Кінологічний клуб


Для активації Вашого облікового запису Вам прийде e-mail повідомлення з посиланням, перейшовши за яким, Ваш обліковий запис буде активовано.

Реєстрація займає всього 3-5 хвилин!

 

Які передбачені основні функціональні можливості бази для мене?

 


База даних вдосконалюється кожен день, так як має постійну команду, яка працює над її вдосконаленням і розвитком. Члени ГО «Центр сприяння розвитку електронної ідентифікації тварин» входять в робочі групи при Міністерстві екології та природних ресурсів України та фітосанітарної та ветеринарної служби, асоціації захисту тварин, приймають участь в з'їздах асоціацій ветеринарних лікарів і кінологічних клубів. Це дає можливість розвивати базу даних, ґрунтуючись на реальних вимогах та потребах усіх її користувачів.

Нижче зазначені основні можливості для кожної групи.

Власник тварини

 

Пройшовши реєстрацію, Ви зможете власноруч вносити інформацію власних тварин, і надалі додавати нові фотографії та дипломи. Цим ви збільшите ймовірність безпомилкової ідентифікації та повернення Вашої тварини в разі її зникнення.

Після реєстрації на Вашу електронну пошту прийде повідомлення-підтвердження факту успішної реєстрації. У даному повідомлення буде вказано посилання, перейшовши по якому Ви зможете зайти на сторінку Вашої тварини в базі даних і перевірити всі свої дані на коректність.

Ветеринарна клініка

Створивши кабінет Вашої клініки на платформі Animal-id.info, Ви зможете автоматизувати діяльність клініки і спростити роботу ветеринарних лікарів, запропонувавши клієнтам якісний швидкий сервіс чіпування тварин.

У Вашому особистому кабінеті Ви зможе створювати картки тварин, які лікуються або ідентифікуються у Вашій клініці.

Інформація в картці тварин ділиться на три групи:

  1.     Інформація про тварин
  2.     Додаткова інформація
  3.     Інформація про власника

Картки тварин завжди знаходиться в online доступі, їх можна відкрити в PDF форматі або роздрукувати.

Обов'язком кожної ветеринарної клініки є ведення амбулаторного журналу форми ВЕТ № 1. Цінуючи Ваш час, ми автоматизували цю функцію і почали ведення журналу в online формі. Автоматичний пошук ідентифікованих тварин в базі даних Animal-id.info дозволяє пошук тварин за номером транспондера (мікрочіпа) або прізвища власника тварини. Це прискорить ведення журналу, адже, зменшить кількість дублювання при внесенні інформації. Журнал можна зберегти у форматі PDF або роздрукувати, попередньо обравши період відображення.

Інформація про лікування доступна тільки власникові кабінету і не може проглядатися організаціями.

Кінологічний клуб

Кінологічні клуби - це організації, які в першу чергу повинні здійснювати ідентифікацію тварин.

Співпрацюючи з нашим проектом Animal-id.info, Ви зможете систематизувати Ваш реєстр і мати до нього цілодобовий online доступ.

У базі доступна функція «online родовід»: вносячи ID номер батьків тварини, ідентифікованого в базі, Ви можете сформувати дерево родоводу, яке буде відображатися на сторінці тварини.

 

Громадська організація або комунальне підприємство

 

Беручи участь у проекті Animal-id.info, Ви можете стати повноправним модератором та організацією, яка контролює і підтверджує правильність внесених даних у вашому місті чи районі.

Вносячи інформацію в базу даних, Ви зможете вести чіткий облік ідентифікованих тварин вашого міста чи району.

Ми сприяємо співпраці Комунальних підприємств і громадських організацій, що дозволить об'єднати інформацію про тварин на некомерційних засадах, і вивести справу ідентифікації тварин на новий якісний рівень відносин людина-тварина.

Чіпування - це надійний засіб ідентифікації тварин. Однак розуміючи реалії та економічну ситуацію, ми додали опцію «автоматична генерація ID номера», що дозволяє без чіпування зареєструвати тварину під унікальним ID номером, який автоматично генерується комп'ютером, внести морфологічний опис і додати фотографію. Ця опція робить ідентифікацію доступною для всіх.

Вносячи інформацію про безпритульних тварин, Ви автоматично надаєте можливість потенційним власникам відшукати свого нового члена сім'ї на сторінці "Шукайте друга?"

 

Джерело: інформація взята з сайту animal-id.info