Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Каталог мікрочіпів для тварин




Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Чіпи для собак, кішок, конів, свиней та інших тварин

Наша компанія пропонує товари для швидкого, безболісного, а головне найбільш ефективного та прогресивного способу ідентифікації тварин - чіпування транспондером (мікрочіпом). В нашому асортименті мікрочіпи для ідентифікації тварин лідируючих європейських компаній – польсько-української a-chip, німецької AEG GmbH.

Ми гарантуємо високу якість продукції та відповідність міжнародним стандартам ISO11784 та ISO11785.

 

 

Що таке транспондер? 

Це маленька стерильна капсула з гіпоалергенного біоскла, в середині якої знаходиться мікрочіп. Мікрочіп не несе жодної інформації про власника чи тварину, лише 15-значний унікальний номер, який повинен відповідати стандарту ISO 11784/85.

Як формується унікальний номер транспондера (код мікрочіпа)?

Структура коду: ХХХ YYYY ZZZZZZZZ

  • Х - код виробника, а в разі, коли в країні є RA (registration authority), код країни
  • Y - код продукту або номер виробника
  • Z - безпосередньо індивідуальний код

Сертифікує транспондери та перевіряє їх на відповідність з ISO11784 та ISO11785 організація ICAR. Перші три цифри номера – це код країни або код виробника. Код країни в номері транспондера використовується тільки в тому випадку, якщо реєстрація тварин в даній країні регулюється державою, тобто, якщо в країні є офіційний реєстраційний орган (RA), який стежить за всіма номерами, які використовуються для реєстрації. Без цього транспондери з кодом країни просто не мають сенсу і навіть можуть принести істотну шкоду, адже, ніхто не може гарантувати, що всі виробники транспондерів завжди будуть узгоджувати коди, які вони використовують.

Чіпи вводяться тваринам під шкіру. Процедура займає не більше двох хвилин і абсолютно безболісна. В Україні в більшості використовують чіпи для собак, кішок, коней, свиней, рідше для риб, хом'яків, лабораторних щурів, рептилій і птахів. Вартість чіпування тварин у ветеринарних клініках різних міст країни коливається в межах 130-350 грн. за процедуру і залежить від вартості самого мікрочіпа, послуги клініки або лікаря, а також реєстрації в тій чи іншій базі даних.

Для власників тварин ідентифікація без реєстрації не має сенсу. Всі відомості про тварину та власника потрібно внести в електронний реєстр. Всі мікрочіпи безкоштовно реєструються в міжнародній базі даних тварин animal-id.info.