Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Мікрочіп для тварин a-chip PREMIUM cannula 2 х 12мм (початок коду 968)

  • Наявність: Є в наявності
  • Виробник: a-chip
  • Модель: a-chip PREMIUM cannula
  • В упаковці 10шт.
  • 124 грн.за 1 шт.
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 10
Купити оптом
  • 50шт x 118 грн.
  • 100шт x 106 грн.

Транспондер (мікрочіп) для тварин a-chip PREMIUM cannula 2*12 мм

a-chip PREMIUM cannula відрізняється від a-chip PREMIUM нижчою ціною за рахунок використання в даній продукції багаторазового ін'єктора, замість одноразових (індивідуальних). Також кожна голка закрита маленьким пластиковим штовхачем (див. На фото 1), завдяки чому ін'єктор не торкається самого чіпа і тому його не потрібно стерилізувати. Враховуючи наявність додаткового штовхача в голці, важливою відмінністю даного продукту є відповідно довжина самого поршня (ніжки) ін'єктора, яка тут коротше приблизно на 20 мм. Тому використання даних чіпів дозволено виключно ін'єктором (шприцом), який йде разом з чіпами в упаковці!

 (Фото 1. Голка в зборі з мікрочіпом і виштовхувачем синього кольору всередині)

УВАГА: не дивлячись на простоту використання чіпів типу "канюля", використання багаторазового ін'єктора, а також наявність зазначених вище незначних відмінностей іноді спричиняє незручності в роботі людям, які не мають великого досвіду чіпування. Тому настійно рекомендуємо використовувати мікрочіпи a-chip PREMIUM cannula тільки професіоналам!

Міжнародні сертифікати відповідності ISO 11784/5 і ISO 24631-1 (натисніть для збільшення):

    

 

Мікрочіпи a-chip PREMIUM (точний розмір 2,12 х 12 мм) мають найкраще співвідношення ціна / якість в своїй ніші на ринку України. У даній продуктовій лінійці використовується дуже якісна голка, і транспондер (чіп) німецького виробництва провідної світової компанії "AEG GmbH".

Код виробника "AEG GmbH" 968 виданий міжнародним реєстраційним комітетом ICAR гарантує унікальність ID номера мікрочіпа і його відповідність міжнародному стандарту ISO 11784/5. Корпус мікрочіпа виготовлений з біосумісносного скла Shott з характерним зеленим відтінком, яке гарантовано захищає електронні частини від вологості, тепла, вібрацій і забруднення, а також виключає відторгнення організмом тварини.

Голка заточена під гострим кутом, а також покрита спеціальним силіконом, що сприяє гладкому введенню її в шкіру, зменшує больові відчуття тварини і гарантує, що транспондер не випаде з голки перед ін'єкцією.

a-chip PREMIUM прекрасно підходить для чіпування всіх видів тварин. Легко зчитується сканерами стандарту ISO 11784/85 FDX-B всіх виробників.

Кожен транспондер складається з канули (голки) в зборі з ін'єктором. Завдяки системі LuerLock, голка міцно зєднана з ін'єктором, що робить процедуру імплантації максимально зручною. Ін'єктор, вироблений з харчового Екопластику, розроблений у співпраці з німецькими ветлікарями, дуже зручний у використанні як жінкам так і чоловікам.

Основні характеристики:

   Розмір транспондера 2,12 * 12 мм
   Гіпоалергенне біоскла Shott
   Робоча частота - 134.2 kHz
   Сталева голка (глибина проколу 32 мм)
   Відповідність стандарту ISO 11784/85 FDX-B
   У коробці 10 штук + 1 ін'єктор
   Індивідуальна упаковка + 6 стікерів з унікальним кодом
   Стерилізація етінолоксідом

 

 

  

  

  

  

   

 

Інструкція по застосуванню:

  1.    Тварину перевіряють на наявність транспондера (імплантація більш ніж одного чіпу заборонена)
  2.    За допомогою спеціального ін'єктора транспондер вводять під шкіру
  3.    Проводиться контрольне зчитування

Дивіться повні відео огляди та відгуки про наші товари на youtube каналі A-chip
Рекомендована міжнародна база даних для реєстрації транспондерів - animal-id.info.
Також дивіться короткий відеоролик про базу даних.

Характеристики
Робоча частота 134,2 kHz
Розмір 2,12 x 12 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеовідгуки

Василь Гошовський. Місто Чернівці

На даний момент організація Василя прочіпувала  більш ніж 1000 домашніх тварин у місті Чернівці мікрочіпами (транспондерами) а-chip. Всі мікрочіпи були безкоштовно зареєстровані в міжнародній базі даних animal-id.info. Що саме каже Василь про транспондери і  нашу компанію, дізнайтеся з цьо го короткого відео відгуку.

Дана Новарчук. Директор комунального підприємства.

Дана розповідає про результати використання мікрочіпів а-chip і бази даних animal-id.info у своїй роботі. Вона є директором комунального підприємства "Ласка" в місті Луцьк, де сесією міської ради прийняті правила утримання тварин, в яких встановлена обов'язкова ідентифікація та реєстрація домашніх тварин в базі даних animal-id.info.Також дивіться