Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Про нас

Коротко про компанію

   Інтернет магазин товарів для електронної ідентифікації тварин microchip.net.ua входить в склад міжнародної групи компаній. Керуюча компанія ТзОВ "Копендком".

   Компанія була заснована в 2008 році. Географія діяльності: Україна та країни СНД, Польща, Німеччина та інші країни ЄС, Китай. Основні види діяльності: будівництво комерційної нерухомості, логістика та міжнародні перевезення, виробництво та оптова торгівля ветеринарними препаратами (транспондери для ідентифікації). Компанії належить торгова марка а-chip,під брендом якої і випускається продукція для ідентифікації тварин.

    Наша місія: створювати і розвивати високоприбуткові ефективні комерційні проекти, які будуть корисні суспільству за рахунок розвитку окремих гілок економіки, рішення соціальних проблем населення і створення високооплачуваних робочих місць.

    Цілі компанії: популяризація електронної ідентифікації та реєстрації непродуктивних тварин , вирішення проблем у сфері поводження з тваринами, гуманне вирішення питання популяції безпритульних тварин та супутніх проблем. Розвиток локального ринку товарів ідентифікації тварин і посідання лідируючих позицій на цьому ринку.Подальше завоювання ринків країн СНД і Євросоюзу.

Про інтернет магазин

  Робота нашого інтернет магазину спрямована на популяризацію та реалізацію якісних товарів для ідентифікації тварин торгових марок "a-chip" (Польща / Україна) і "PLANET ID" (Німеччина), а також деяких інших виробників. У нашому асортименті представлено кілька видів ISO транспондерів (мікрочіпів для ідентифікації тварин), сканери для зчитування мікрочіпів, вушні мітки та жетони для ідентифікації тварин.

    Ми розробили гнучку систему ціноутворення, спрямовану на залучення переважно оптових покупців, при цьому надаємо повний сервіс і роздрібним покупцям. Для нас дуже важлива наша репутація і ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому при виникненні будь-яких питань Ви завжди можете розраховувати на миттєвий зворотний зв'язок.

    Всі наші товари стандарту ISO 11784 / 5, адже,  це найпоширеніший стандарт товарів для ідентифікації тварин в Європі та Азії. Ми співпрацюємо з єдиною некомерційною Національною базою даних ідентифікованих тварин animal-id.info (більше про базу даних читайте за посиланням). Також важливо відзначити, що транспондери, придбані у нас, безкоштовно реєструються в Європейській базі данних EuroPetNet.


Соціальна активність

  Ми беремо участь у безлічі соціальних проектів та акцій. Найбільш значимі з них:

  • фінансування розвитку некомерційної міжнародної бази даних ідентифікованих тварин, її адаптація для потреб міст України
  • безкоштовне надання більше 1000 транспондерів ефективно діючим комунальним підприємствам
  • реалізація за заниженою ціною понад 2000 транспондерів для організацій, які проводять соціальні акції чіпування по містах України
  • фінансування підрахунків безпритульних тварин у містах України.

  Якщо Ви або Ваша організація проводить роботу (на некомерційній основі) спрямовану на вирішення соціальних проблем у сфері поводження з тваринами, зв'яжіться з нами і ми постараємося допомогти Вам.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки про нас Ви можете переглянути на нашому youtube каналі.

Деякі з них нижче.

Василь Гошовський. Місто Чернівці

На даний момент організація Василя прочіпувала  більш ніж 1000 домашніх тварин у місті Чернівці мікрочіпами (транспондерами) а-chip. Всі мікрочіпи були безкоштовно зареєстровані в міжнародній базі даних animal-id.info. Що саме каже Василь про транспондери і  нашу компанію, дізнайтеся з цьо го короткого відео відгуку.

Дана Новарчук. Директор комунального підприємства.

Дана розповідає про результати використання мікрочіпів а-chip і бази даних animal-id.info у своїй роботі. Вона є директором комунального підприємства "Ласка" в місті Луцьк, де сесією міської ради прийняті правила утримання тварин, в яких встановлена обов'язкова ідентифікація та реєстрація домашніх тварин в базі даних animal-id.info.