Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Каталог RFID зчитувачів
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Сканер - це зчитуючий пристрій для транспондерів (мікрочіпів).

  Зчитувач мікрочіпів для тварин необхідний абсолютно всім хто займається чіпування тварин, незалежно від типу тварин, а також від того наскільки часто або як багато тварин чіпується. Основні аргументи:

  • перед тим як водити транспондер необхідно перевірити чи вже немає в тварині мікрочіпа, що без відповідного зчитувача перевірити не вдасться.
  • перед тим як вводити чіп, необхідно перевірити чи транспондер справний, чи зчитується сканером, а також код чіпа, який показує сканер, співпадає з кодом на наклейках.
  • після процедури імплантації мікрочіпа, необхідно обов'язково перевірити, чи веденний під шкіру чіп зчитується (бувають випадки, коли чіп не вводять до кінця, і він просто випадає, або чіп пошкоджується при імплантації).

     Тому маючи сканер і дотримуючись інстукції по імплантації мікрочіпів Ви можете бути впевнені, що Ваші тварини успішно перетнуть кордон будь-якої країни!

Зчитувачі, які представлені на нашому сайті, відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 11784/85 FDX-B.

Принцип передачі інформації полягає в наступному: скануючий пристрій, який знаходиться на відстані, активізує індукційну котушку за допомогою електромагнітного сигналу, а котушка, у свою чергу, передає сканеру цифровий код. Код відображається на дисплеї сканера і, залежно від типу сканера, або заноситься в пам'ять сканера і потім може бути переданий на сервер, або заноситься до бази даних з дисплея сканера вручну.

Наша компанія пропонує Вам сканери німецького виробництва PlanetID.
Гарантуємо якість, надійність і простоту використання.