Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Ін'єктор а-chip

  • Ін'єктор а-chip
  • Наявність: Є в наявності
  • Виробник: a-chip
  • Модель: Инъектор a-chip
  • 34 грн.

Ін’єктор для ідентифікації (чіпування) тварин a-chip

    Ін’єктор для ідентифікації (чіпування) a-chip розроблений нашою компанією в співпраці з німецькими ветеринарними лікарями.

Виготовлений з екологічно чистого харчового пластику, складається з тіла ін’єктора, ніжки та сталевої пружинки, що робить його використання максимально зручним. Вушка на ін’єкторі ідеально підходять під форму пальців і не чинять будь-якого дискомфорту при процедурі чіпування. Оснащений системою Luer Lock, яка дозволяє чітко фіксувати канюлю з тансподером на інєкторі.

    Найкращий варіант для Транспондера (мікрочіпа) а-chip канюля 2,12*12 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеовідгуки

Василь Гошовський. Місто Чернівці

На даний момент організація Василя прочіпувала  більш ніж 1000 домашніх тварин у місті Чернівці мікрочіпами (транспондерами) а-chip. Всі мікрочіпи були безкоштовно зареєстровані в міжнародній базі даних animal-id.info. Що саме каже Василь про транспондери і  нашу компанію, дізнайтеся з цьо го короткого відео відгуку.

Дана Новарчук. Директор комунального підприємства.

Дана розповідає про результати використання мікрочіпів а-chip і бази даних animal-id.info у своїй роботі. Вона є директором комунального підприємства "Ласка" в місті Луцьк, де сесією міської ради прийняті правила утримання тварин, в яких встановлена обов'язкова ідентифікація та реєстрація домашніх тварин в базі даних animal-id.info.Також дивіться

Теги: Ін'єктор