Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Жетони для тварин
Жетон з QR кодом
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Види і переваги жетонів

Ідентифікація жетоном - це найпростіший метод візуальної ідентифікації тварини. Жетони можуть бути залізні, алюмінієві або пластикові, будь-якої форми, розміру або забарвлення. Кріпляться на нашийнику тварини.

Жетони поділяються на звичайні та з QR-кодом:

  •  На звичайних жетонах гравірується необхідна вам інформація (номер телефону, адреса і т.д.)
  •  Жетон для тварини з QR-кодом має більше переваг. На ньому з одного боку може бути зафіксована стандартна інформація (телефон, адреса і т.д.), а з іншого - QR-код. Якщо тварина зареєстрована в міжнародній базі даних animal-id.info, то зчитавши код з будь-якого смартфона, можна автоматично потрапити на електронну сторінку тварини).

Жетон або мікрочіп?

Жетон ніколи не замінить ідентифікацію транспондером (мікрочіпом), адже на відміну від мікрочіпа, який імплантується під шкіру, його легко зірвати або втратити. Жетон потрібно розцінювати як допоміжний метод ідентифікації. В основному він використовується для власницьких тварин, що гуляють самі по собі, схильних до втеч. В залежності від формату жетона і відповідно інформації, яку він несе, можна визначити власника тварини, наявність стерилізації та вакцинації від сказу.

Перевагою наявності у тварини жетона є те, що для швидкого отримання інформації про тваринний не потрібен спеціальний сканер, який використовується для зчитування коду мікрочіпа тварини.

Інші факти про жетони для тварин

  • Наявність тільки жетона у тварини не дає їй можливості подорожувати разом з власником (для цього потрібен мікрочіп).
  • Жетони можуть бути прикрашені дорогоцінними матеріалами, наприклад камінням Swarowski