Інтернет-магазин товарів для ідентифікації тварин

Жетон a-chip для ідентифікації тварин з QR кодом

  • Наявність: Передзамовлення
  • Виробник: a-chip
  • Модель: Жетон с QR кодом
  • 110 грн.
Купити оптом
  • 50шт x 55 грн.
  • 500шт x 39 грн.
  • 1000шт x 33 грн.

Металевий жетон розроблений нашою компанією спільно з міжнародною базою даних animal-id.info для програми ідентифікації тварин в місті.  На лицьовій стороні зображене  лого міжнародної бази даних animal-id.info або логотип міста, на зворотній стороні - QR-код і ID тварини. Всі номери жетонів є унікальними.

Завдяки QR-коду чи номеру жетона можна здійснювати пошук тварини в Міжнародній базі даних animal-id.info

Реєструвати тварину в базі даних animal-id.info можна лише жетоном, а також можливо прив’язати номер жетона до номера транспондера (мікрочіпа), що дає подвійну ідентифікацію тварини – жетон-візуальна (зчитування проводиться смартфоном) та транспондер (зчитування проводиться сканером).

При оптових закупівлях дизайн розробляється індивідуально.

Основні характеристики:

       

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеовідгуки

Василь Гошовський. Місто Чернівці

На даний момент організація Василя прочіпувала  більш ніж 1000 домашніх тварин у місті Чернівці мікрочіпами (транспондерами) а-chip. Всі мікрочіпи були безкоштовно зареєстровані в міжнародній базі даних animal-id.info. Що саме каже Василь про транспондери і  нашу компанію, дізнайтеся з цьо го короткого відео відгуку.

Дана Новарчук. Директор комунального підприємства.

Дана розповідає про результати використання мікрочіпів а-chip і бази даних animal-id.info у своїй роботі. Вона є директором комунального підприємства "Ласка" в місті Луцьк, де сесією міської ради прийняті правила утримання тварин, в яких встановлена обов'язкова ідентифікація та реєстрація домашніх тварин в базі даних animal-id.info.Теги: жетон